Kursy wakacyjne

Miesięczne intensywne kursy wakacyjne B1+

Termin: 3×4 godz. poniedziałek, środa, piątek 09.15-12.30

Cena: 670 zł (40×45 min)

Prowadzący: mgr Szymon Cieśliński

Początek kursu lipcowego: 09.07.2018 (poniedziałek)

Początek kursu sierpniowego: 06.08.2018 (poniedziałek)

Grupa docelowa:
Osoby, które chcą nadrobić lub powtórzyć wybrane zagadnienia leksykalno-gramatyczne z poziomów A1-B1+ oraz ćwiczyć praktyczne umiejętności używania języka niemieckiego: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie, by lepiej radzić sobie w środowisku niemieckojęzycznym oraz móc w przyszłości kontynuować naukę na poziomie B2 lub wyższym.

Charakterystyka kursu:
Zajęcia nastawione na powtórzenie i poszerzenie wiedzy z zakresu wybranych zagadnień gramatycznych (deklinacja, koniugacja, zdania poboczne, czasy itp.) oraz słownictwa (dane personalne, edukacja, praca, czas wolny, środowisko itd.) umożliwiającego budowanie wypowiedzi dotyczących konkretnych potrzeb życia codziennego i zawodowego. Słuchacze kursu trenują wszystkie sprawności językowe, tj. rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, mówienie oraz pisanie.

Cele kursu:
Komunikacja w sytuacjach życia codziennego (w urzędzie, w restauracji, w hotelu, na Erasmusie itd.) oraz zawodowego (autoprezentacja, polecenia, negocjacje, rozmowy telefoniczne, pisanie maili).

Podręcznik:
Wybrane zagadnienia z Menschen B1.2/Sicher B1+/Em/Im Beruf/Die neue Gelbe.
Podręcznik uzupełniany jest o dodatkowe materiały przygotowane przez lektora. W tym o teksty prasowe, literackie i o materiały audiowizualne.

Zapisy on-line:
Kurs lipcowy
Kurs sierpniowy

Wszystkie aktualności

Kontakt

42 66 55 198
533 513 052

ceiglodz@ceiglodz.pl

ul. Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Budynek Filologii UŁ, pok. 4.90 (4 piętro)

Napisz do nas

Kursy

Wybierz kurs, który odpowiada Twojemu poziomowi znajomości języka niemieckiego.

Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności, nasi lektorzy przygotowali dla Ciebie test, który pomoże ustalić, na jaki kurs powinieneś się zapisać.

Aby rozwiązać test, kliknij tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, który kurs powinieneś wybrać.

Zapisz się na kurs

Konsultacje

W związku ze stanem epidemiologicznym i wprowadzonymi w związku z nim środkami bezpieczeństwa konsultacje z naszymi lektorami odbywają się wyłącznie w trybie online. W celu ustalenia terminu konsultacji prosimy o kontakt z biurem CEIG.