CEIG

Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut

Działające od 1 stycznia 2001 roku przy Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut jest licencjonowanym przedstawicielem Goethe-Institut w Łodzi i całym regionie łódzkim.

Współpracujący z CEIG Łódź egzaminatorzy to wysoko wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna Filologii Germańskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Jesteśmy ekspertami w wielu dziedzinach lingwistyki, teoretykami i praktykami trudnej sztuki przekładu, ekspertami w kwestii zagadnień gramatycznych i fonetyki, literaturoznawcami oraz metodykami nauczania języka obcego.

Kadra CEIG Łódź zajmująca się od lat m.in. nauczaniem języka niemieckiego ma pełną świadomość ciągłych zmian, jakie zachodzą w tym języku. Dlatego też, podobnie jak lektorzy wszystkich innych Centrów Egzaminacyjnych Goethe-Institut, regularnie bierzemy udział w kursach, seminariach i warsztatach metodycznych, organizowanych w kraju i za granicą. Wszystko po to, aby właśnie Tobie zapewnić jakość kształcenia na najwyższym poziomie!

Nauka w Goethe-Institut, jak również w jednym z jego licencjonowanych Centrów Egzaminacyjnych, daje gwarancję dobrego i wszechstronnego opanowania języka na każdym poziomie zaawansowania. To również pewność najwyższej jakości przygotowania do prestiżowego i uznawanego na całym świecie egzaminu potwierdzającego znajomość języka niemieckiego.

W naszym Centrum możesz się przygotować i przystąpić do egzaminów na wszystkich poziomach zaawansowania językowego. Oferujemy wyłącznie egzaminy certyfikowane przez Goethe-Institut. Pozytywny wynik każdego egzaminu dokumentuje stosowny, honorowany na całym świecie certyfikat.

Ucząc się z nami, możesz uzyskać wybrany certyfikat:

  • Goethe Zertifikat A1: Fit in Deutsch 1
  • Goethe Zertifikat A1: Start Deutsch 1
  • Goethe Zertifikat A2: Fit in Deutsch
  • Goethe Zertifikat A2
  • Goethe Zertifikat B1j
  • Goethe Zertifikat B1
  • Goethe Zertifikat B2
  • Goethe Zertifikat C1
  • Goethe Zertifikat C2

Zapraszamy do wspólnej nauki!

Kontakt

42 66 55 198
533 513 052

ceiglodz@ceiglodz.pl

ul. Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Budynek Filologii UŁ, pok. 4.90 (4 piętro)

Napisz do nas

Kursy

Wybierz kurs, który odpowiada Twojemu poziomowi znajomości języka niemieckiego.

Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności, nasi lektorzy przygotowali dla Ciebie test, który pomoże ustalić, na jaki kurs powinieneś się zapisać.

Aby rozwiązać test, kliknij tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, który kurs powinieneś wybrać.

Zapisz się na kurs

Konsultacje

<

W związku ze stanem epidemiologicznym i wprowadzonymi w związku z nim środkami bezpieczeństwa konsultacje z naszymi lektorami odbywają się wyłącznie w trybie online. W celu ustalenia terminu konsultacji prosimy o kontakt z biurem CEIG.