Intensywny kurs wakacyjny B1+ w sierpniu 2018

Początek kursu: 06.08.2018 (poniedziałek)


Termin: 3x4 godz. poniedziałek, środa, piątek 09.15-12.30


Prowadzący: mgr Szymon Cieśliński


Grupa docelowa:

Osoby, które chcą nadrobić lub powtórzyć wybrane zagadnienia leksykalno-gramatyczne z poziomów A1-B1+ oraz ćwiczyć praktyczne umiejętności używania języka niemieckiego: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie, by lepiej radzić sobie w środowisku niemieckojęzycznym oraz móc w przyszłości kontynuować naukę na poziomie B2 lub wyższym.


Charakterystyka:

Zajęcia nastawione na powtórzenie i poszerzenie wiedzy z zakresu wybranych zagadnień gramatycznych (deklinacja, koniugacja, zdania poboczne, czasy itp.) oraz słownictwa (dane personalne, edukacja, praca, czas wolny, środowisko itd.) umożliwiającego budowanie wypowiedzi dotyczących konkretnych potrzeb życia codziennego i zawodowego. Słuchacze kursu trenują wszystkie sprawności językowe, tj. rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, mówienie oraz pisanie.


Cele kursu:

Komunikacja w sytuacjach życia codziennego (w urzędzie, w restauracji, w hotelu, na Erasmusie itd.) oraz zawodowego (autoprezentacja, polecenia, negocjacje, rozmowy telefoniczne, pisanie maili).


Podręcznik:

  • Wybrane zagadnienia z Menschen B1.2/Sicher B1+/Em/Im Beruf/Die neue Gelbe
  • Podręcznik uzupełniany jest o dodatkowe materiały przygotowane przez lektora. W tym o teksty prasowe, literackie i o materiały audiowizualne.

Cena za semestr: 670 zł (40x45 min)

Zapisz się na kurs

W ciągu 3 dni roboczych od przesłania zgłoszenia otrzymasz wstępne potwierdzenie rejestracji oraz dane niezbędne do dokonania płatności.

   
   
 

Wszystkie kursy

Kontakt

42 66 55 198
533 513 052

ceglodz@ceiglodz.pl

ul. Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Budynek Filologii UŁ, pok. 4.90 (4 piętro)

Napisz do nas

Kursy

Wybierz kurs, który odpowiada Twojemu poziomowi znajomości języka niemieckiego.

Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności, nasi lektorzy przygotowali dla Ciebie test, który pomoże ustalić, na jaki kurs powinieneś się zapisać.

Aby rozwiązać test, kliknij tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, który kurs powinieneś wybrać.

Zapisz się na kurs