Kurs dwusemestralny A2


Termin: 2x2 godz. poniedziałek, środa 16.15-17.45


Prowadzący: mgr Szymon Cieśliński


Grupa docelowa:

Osoby posiadające umiejętności językowe na poziomie A1, które chcą rozwijać swoją wiedzę i kompetencje w obrębie znajomości języka niemieckiego.


Charakterystyka:

Zajęcia realizują program nauczania dla poziomu A2. Kursanci poznają nowe zagadnienia gramatyczne (np. czas Präteritum, zdania poboczne, deklinacja przymiotnika) oraz słownictwo umożliwiające budowanie wypowiedzi dotyczących konkretnych potrzeb życia codziennego (mieszkanie, praca, hobby, podróże itp.), prowadzenie prostych rozmów, przedstawianie siebie i innych. Słuchacze kursu trenują wszystkie sprawności językowe, tj. rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, mówienie oraz pisanie.


Cele kursu:

Komunikacja w sytuacjach życia codziennego (w hotelu, w restauracji, w sklepie, w urzędzie, na Erasmusie itd.). Kurs przygotowuje uczestników do certyfikatu Goethe-Zertifikat A2 i Goethe-Zertifikat Fit in Deutsch 2.


Podręcznik:

Menschen A2.1, Menschen A2.2

Podręcznik uzupełniany jest o dodatkowe materiały przygotowane przez lektora.


Cena za semestr: 60 godz. – 900 zł

Zapisz się na kurs

W ciągu 3 dni roboczych od przesłania zgłoszenia otrzymasz wstępne potwierdzenie rejestracji oraz dane niezbędne do dokonania płatności.

   
   
 

Wszystkie kursy

Kontakt

42 66 55 198
533 513 052

ceiglodz@ceiglodz.pl

ul. Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Budynek Filologii UŁ, pok. 4.90 (4 piętro)

Napisz do nas

Kursy

Wybierz kurs, który odpowiada Twojemu poziomowi znajomości języka niemieckiego.

Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności, nasi lektorzy przygotowali dla Ciebie test, który pomoże ustalić, na jaki kurs powinieneś się zapisać.

Aby rozwiązać test, kliknij tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, który kurs powinieneś wybrać.

Zapisz się na kurs

Konsultacje

W związku ze stanem epidemiologicznym i wprowadzonymi w związku z nim środkami bezpieczeństwa konsultacje z naszymi lektorami odbywają się wyłącznie w trybie online. W celu ustalenia terminu konsultacji prosimy o kontakt z biurem CEIG.