Szkolenie dla nauczycieli języka niemieckiego

Szanowni Państwo,
Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut w Łodzi oraz Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego oddział w Łodzi zaprasza nauczycieli języka niemieckiego z Łodzi i Województwa Łódzkiego na szkolenie pt.: „Efektywne przygotowanie ucznia do egzaminu Instytutu Goethego na poziomie A1” (program.pdf). Szkolenie odbędzie się w dniu 17.03.2023 w godz. 14:00-18:30 w budynku Wydziału Filologicznego przy ul. Pomorskiej 171/173.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są pod adresem mailowym ceiglodz@ceiglodz.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „szkolenie”, a w treści podać następujące informacje: imię i nazwisko uczestnika/uczestniczki szkolenia, nazwa i adres szkoły, telefon kontaktowy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 10.03.2023. Uczestnictwo w szkoleniu jest całkowicie nieodpłatne. Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona.

Wszystkie aktualności

Kontakt

42 66 55 198
533 513 052

ceiglodz@ceiglodz.pl

ul. Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Budynek Filologii UŁ, pok. 4.90 (4 piętro)

Napisz do nas

Kursy

Wybierz kurs, który odpowiada Twojemu poziomowi znajomości języka niemieckiego.

Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności, nasi lektorzy przygotowali dla Ciebie test, który pomoże ustalić, na jaki kurs powinieneś się zapisać.

Aby rozwiązać test, kliknij tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, który kurs powinieneś wybrać.

Zapisz się na kurs

Konsultacje

W związku ze stanem epidemiologicznym i wprowadzonymi w związku z nim środkami bezpieczeństwa konsultacje z naszymi lektorami odbywają się wyłącznie w trybie online. W celu ustalenia terminu konsultacji prosimy o kontakt z biurem CEIG.