Kursy online

Drodzy Słuchacze,
od dnia 12.03. wszystkie kursy języka niemieckiego prowadzone w naszym Centrum Egzaminacyjnym Goethe-Institut odbywają się online. Udało nam się w bardzo krótkim czasie dostosować naszą pracę do obowiązujących nas wymogów.  Jest to sytuacja nowa zarówno dla Was, jak i dla nas – lektorów. Dokładamy wszelkich starań, aby nowa forma zajęć spełniała Wasze oczekiwania i cieszy nas, że to doceniacie i nas w tym wspieracie. W imieniu wszystkich lektorów naszego Centrum dziękujemy Wam za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Bardzo doceniamy fakt, że również i Wy podjęliście to nowe wyzwanie i kontynuujecie z nami naukę języka niemieckiego.
Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli powrócić do tradycyjnej formy zajęć, a do tego czasu życzymy Wam wytrwałości i niegasnącego zapału do nauki języka niemieckiego!
Zespół CEIG Łódź

Wszystkie aktualności

Kontakt

42 66 55 198
533 513 052

ceiglodz@ceiglodz.pl

ul. Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Budynek Filologii UŁ, pok. 4.90 (4 piętro)

Napisz do nas

Kursy

Wybierz kurs, który odpowiada Twojemu poziomowi znajomości języka niemieckiego.

Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności, nasi lektorzy przygotowali dla Ciebie test, który pomoże ustalić, na jaki kurs powinieneś się zapisać.

Aby rozwiązać test, kliknij tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, który kurs powinieneś wybrać.

Zapisz się na kurs

Konsultacje

W związku ze stanem epidemiologicznym i wprowadzonymi w związku z nim środkami bezpieczeństwa konsultacje z naszymi lektorami odbywają się wyłącznie w trybie online. W celu ustalenia terminu konsultacji prosimy o kontakt z biurem CEIG.