Indywidualny kurs języka niemieckiego na platformie Moodle

  • kurs realizowany jest na platformie e-learningowej Moodle, a jego celem jest trening podstawowych kompetencji językowych (takich jak: pisanie, czytanie, słuchanie, poznawanie i utrwalanie struktur gramatycznych i leksykalnych)
  • dostępne są kursy na poziomach od A1 do C2
  • jeden semestr kursu zawiera 15 pakietów lekcyjnych (udostępnianych słuchaczowi kolejno co tydzień). Każdy pakiet lekcyjny stanowi równowartość 4 godzin lekcyjnych (4 x 45 min.).
  • integralną częścią każdego pakietu lekcyjnego jest praca domowa, którą kursant wysyła co tydzień do lektora. Lektor na bieżąco dokonuje korekty zadań domowych, które odsyła kursantowi z uwagami i wskazówkami dotyczącymi dalszej nauki.
  • o terminie rozpoczęcia kursu decyduje kursant.

Cena:

cena za jeden semestr kursu wynosi 1250,00 zł

Zapisz się na kurs online

W ciągu 3 dni roboczych od przesłania zgłoszenia otrzymasz wstępne potwierdzenie rejestracji oraz dane niezbędne do dokonania płatności.

   
   
 

Wszystkie kursy online

Kontakt

42 66 55 198
533 513 052

ceiglodz@ceiglodz.pl

ul. Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Budynek Filologii UŁ, pok. 4.90 (4 piętro)

Napisz do nas

Kursy

Wybierz kurs, który odpowiada Twojemu poziomowi znajomości języka niemieckiego.

Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności, nasi lektorzy przygotowali dla Ciebie test, który pomoże ustalić, na jaki kurs powinieneś się zapisać.

Aby rozwiązać test, kliknij tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, który kurs powinieneś wybrać.

Zapisz się na kurs

Konsultacje

W związku ze stanem epidemiologicznym i wprowadzonymi w związku z nim środkami bezpieczeństwa konsultacje z naszymi lektorami odbywają się wyłącznie w trybie online. W celu ustalenia terminu konsultacji prosimy o kontakt z biurem CEIG.