Kurs dwusemestralny B1+ z elementami języka biznesu


Termin: 1x4 godz. sobota 09:00-12:15


Prowadzący: mgr Dorota Lisowska


Grupa docelowa:

Kurs przewidziany jest dla osób, które nie  posiadają wystarczających kompetencji językowych, aby uczęszczać na kurs B2, a poziom B1 jest dla nich za prosty. Kurs ten zalecany jest również dla osób, które już kiedyś uczęszczały na zajęcia z poziomu B1 i chciałyby zdobytą wiedzę ugruntować, powtórzyć i poszerzyć o elementy języka biznesowego.


Charakterystyka:

Kurs realizuje program zmierzający do nabycia umiejętności językowych na poziomie B1+. Ze względu na profil kursu gramatyka i słownictwo wprowadzane są nie tylko w odniesieniu do życia codziennego, lecz także w kontekście  biznesowym.


Cele kursu:

Program kursu zawiera elementy przygotowania do egzaminu Goethe Zertifikat B1.  Kurs ten w oparciu o podręcznik i materiały dodatkowe stopniowo przygotowuje do wykorzystania nabytych umiejętności w międzynarodowym środowisku pracy.


Podręcznik:

Menschen B1.2/Sicher B1+/Im Beruf


Cena za semestr: 60 godz. – 660zł

Zapisz się na kurs

W ciągu 3 dni roboczych od przesłania zgłoszenia otrzymasz wstępne potwierdzenie rejestracji oraz dane niezbędne do dokonania płatności.

   
   
 

Wszystkie kursy

Kontakt

42 66 55 198
533 513 052

ceglodz@ceiglodz.pl

ul. Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Budynek Filologii UŁ, pok. 4.90 (4 piętro)

Napisz do nas

Kursy

Wybierz kurs, który odpowiada Twojemu poziomowi znajomości języka niemieckiego.

Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności, nasi lektorzy przygotowali dla Ciebie test, który pomoże ustalić, na jaki kurs powinieneś się zapisać.

Aby rozwiązać test, kliknij tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, który kurs powinieneś wybrać.

Zapisz się na kurs