Kurs dwusemestralny A2+


Termin: 2x3 godz. wtorek, czwartek 17.00-19.15


Prowadzący: dr Dariusz Prasalski


Grupa docelowa:

Kurs jest skierowany do osób pragnących ugruntować kompetencje językowe na poziomie A2 oraz kontynuować naukę na poziomie B1.


Charakterystyka:

Na zajęciach rozwijane będą kompetencje na poziomie A2+ w zakresie mówienia i pisania (umiejętności produktywne) oraz rozumienia tekstu czytanego i słuchanego (umiejętności reproduktywne). Nauka będzie odbywała się w określonych obszarach tematycznych, takich jak np. podróże, wykształcenie i zawód czy media. Po zakończeniu pracy w danym obszarze tematycznym przeprowadzany będzie test umiejętności. Postępy w nauce będą sprawdzane również na bieżąco, w formie prac domowych, kartkówek, sprawdzianów ustnych.


Cele kursu:

Po zakończeniu kursu słuchacz:

  • rozumie zwroty i często używane wyrażenia związane z życiem codziennym (np. podstawowe informacje dotyczące życia osobistego, członków rodziny i znajomych, czasu wolnego, nauki i pracy)
  • potrafi porozumiewać się w standardowych sytuacjach komunikacyjnych, wymagających nieskomplikowanych wypowiedzi w rozmowach na tematy znane i typowe.
  • w prosty sposób wypowiada się swoich planach, odczuciach, otoczeniu i rozwiązuje proste problemy komunikacyjne pojawiające się w często spotykanych, codziennych sytuacjach.

Podręcznik:

Menschen A2.2 (semestr zimowy), Lehrbuch + Arbeitsbuch, Hueber Verlag
Menschen B.1.1 (semestr letni), Lehrbuch + Arbeitsbuch, Hueber Verlag


Cena za semestr: 90 godz. – 990zł

Zapisz się na kurs

W ciągu 3 dni roboczych od przesłania zgłoszenia otrzymasz wstępne potwierdzenie rejestracji oraz dane niezbędne do dokonania płatności.

   
   
 

Wszystkie kursy

Kontakt

42 66 55 198
533 513 052

ceglodz@ceiglodz.pl

ul. Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Budynek Filologii UŁ, pok. 4.90 (4 piętro)

Napisz do nas

Kursy

Wybierz kurs, który odpowiada Twojemu poziomowi znajomości języka niemieckiego.

Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności, nasi lektorzy przygotowali dla Ciebie test, który pomoże ustalić, na jaki kurs powinieneś się zapisać.

Aby rozwiązać test, kliknij tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, który kurs powinieneś wybrać.

Zapisz się na kurs