Kurs dwusemestralny A1 intensiv


Termin: 2x3 godz. poniedziałek, środa 17.00-19.15


Prowadzący: mgr Aleksandra Janowska


Charakterystyka:

Dwusemestralny kurs A1 intensiv to odpowiedź na potrzeby osób, które chcą zacząć przygodę z językiem niemieckim oraz dla tych, które pamiętają „co nieco” z poprzednich okresów nauki. Już na pierwszych zajęciach słuchacze poznają przydatne zwroty oraz sformułowania ułatwiające komunikację. Różnorodne materiały oraz zadania będą motywować do działania i pomogą w przyswajaniu przekazywanych treści.

Nie zabraknie materiałów autentycznych – piosenek, łamańców językowych, krótkich tekstów, ciekawostek językowych oraz zdjęć robionych tuż za naszą polską granicą. Krótkie rozmowy, wymiany zdań będą nieodłącznym elementem zajęć. Kreatywne, dodatkowe zadania będą odskocznią od zmagań z gramatyką czy leksyką.

Na zajęciach będą rozwijane wszystkie kompetencje językowe, dzięki czemu zagadnienia gramatyczne, wymowa, swobodna wypowiedź nie będą stanowiły problemu.

Dzięki zaangażowaniu i pracy, słuchacze zdobywają przydatne umiejętności, które mogą wykorzystać już przy najbliższym wyjeździe do Niemiec. Prace domowe będą ciekawe, a czas przy ich odrabianiu minie szybko i przyniesie oczekiwane rezultaty.


Cele kursu:

Celem kursu jest pokazanie, że język niemiecki może być przyjemny, ciekawy oraz pięknie brzmiący! 🙂
Ułatwi on także porozumiewanie się w sytuacjach życia codziennego, umożliwi tworzenie zdań, pytań, a także wypowiedzi pisemnych oraz ustnych. Kurs ma za zadanie przygotować słuchaczy do egzaminu Instytutu Goethego na poziomie A1.


Podręcznik:

„Schritte international neu A1.1” oraz „Schritte international neu A1.2″, wydawnictwa Hueber
+ dodatkowe materiały umieszczane na platformie e-learningowej.


Cena za semestr: 90 godz. – 1350 zł

Zapisz się na kurs

W ciągu 3 dni roboczych od przesłania zgłoszenia otrzymasz wstępne potwierdzenie rejestracji oraz dane niezbędne do dokonania płatności.

   
   
 

Wszystkie kursy

Kontakt

42 66 55 198
533 513 052

ceiglodz@ceiglodz.pl

ul. Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Budynek Filologii UŁ, pok. 4.90 (4 piętro)

Napisz do nas

Kursy

Wybierz kurs, który odpowiada Twojemu poziomowi znajomości języka niemieckiego.

Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności, nasi lektorzy przygotowali dla Ciebie test, który pomoże ustalić, na jaki kurs powinieneś się zapisać.

Aby rozwiązać test, kliknij tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, który kurs powinieneś wybrać.

Zapisz się na kurs

Konsultacje

W związku ze stanem epidemiologicznym i wprowadzonymi w związku z nim środkami bezpieczeństwa konsultacje z naszymi lektorami odbywają się wyłącznie w trybie online. W celu ustalenia terminu konsultacji prosimy o kontakt z biurem CEIG.